Strony

20160801

Poniedziałek dla włosów - Inebrya, Yes to Carrots

Hej :)
Na samym początku chciałabym się z Wami podzielić najnowszą informacją, kilka dni temu zaczęłam swoją przygodę z Youtube :) Wiem, że jeszcze długa droga do perfekcji przede mną, ale jakoś trzeba zacząć. Pierwsze koty za płoty :D Tutaj zostawiam Wam link do kanału  - klik.

Dzisiaj przyszła moja paczuszka z Beautybay, która miała szczęście zaginąć (?), jak i 2 pozostałe. Jednak wszystko już do mnie trafiło.

Od razu postanowiłam wykorzystać nowości - szampon i odżywkę.

  • Włosy umyłam szamponem Yes to Carrots.
  • Na 15 minut nałożyłam mieszankę fioletowej i czerwonej maski Inebrya - czerwoną już wykończyłam. Bardzo chciałam zobaczyć jaki efekt będzie na ciemniejszych włosach, ponieważ ostatnio hennowałam je na 'Gorzką czekoladę'.

Zdjęcie mało apetyczne,a fioletowa maska kończy się językiem węża haha, ale chciałam Wam pokazać jak skoncentrowane są te maski, mają bardzo dużo pigmentu :)  • Spłukałam i ponownie umyłam włosy szamponem Yes to Carrots.
  • Odcisnęłam włosy z wody i nałożyłam na 5 minut odżywkę z tej samej serii.


Jestem zachwycona kolorem, jak i stanem włosów. Odżywka sprawiła, że są niesamowicie miękkie, a ja nie musiałam ich nawet rozczesywać. 
Powiem Wam jeszcze, że jestem bardzo zadowolona z tego, że ścięłam tak włosy. Trochę już odrosły i wyglądają naprawdę ładnie. Jak Wam się podoba efekt?

PS. Na moim Instagramie do 5 sierpnia trwa małe rozdanie, w którym można zdobyć brokat Lit Cosmetics i Glitter Injections :)

4 komentarze: